czwartek, 7 grudnia 2023

Świąteczny album

Dzień dobry!

Minął już pierwszy tydzień grudnia, nie wiadomo kiedy. Za oknami zimowa aura, lekko prószy śnieg, trzyma mróz - to wymarzona sceneria do przygotowania świątecznych i zimowych projektów.

Na dzisiaj przygotowałam świąteczny album, który końcem grudnia wypełnię zdjęciami z zimowych spacerów. Album powstał na płóciennej bazie w nietypowym wymiarze - warto śledzić kategorię "Edycja limitowana", bo to właśnie tam pojawiają się takie smaczki. 

W sklepie znajdziecie bardzo duży wybór albumów w różnych wielkościach i w różnych kolorach - link do kategorii tutaj (klik). Ciekawym wyborem są albumy "Puchatki", których okładki są takie właśnie bardziej "puchate" niż tradycyjnych albumów oprawionych płótnem. Świetnie wyglądają do projektów, którym chcemy dodać więcej objętości przez użycie dodatków pasmanteryjnych - koronek, skrawków materiału, pomponów i innych.


Mój album to tradycyjny album oprawiony w płótno, ale i tutaj nie brak objętości. Do przechowania użyję pudełka, żeby lepiej go zabezpieczyć przed przypadkowym zniszczeniem.

Serdeczności, dobrego dnia!

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...