piątek, 8 sierpnia 2014

Wakacyjne LO

Czasami tak już jest, że przychodzi potrzeba, żeby zaraz, natychmiast zrobić scrapa. Właśnie taka przyszła, nie zwracając zupełnie uwagi na ogrom pracy, jaki na mnie czeka. Potrzeba wzięła górę i oto jest – wakacyjne LO, z bałaganem dokoła.
Jako bazę wybrałam mocno niebieski papier, tło przygotowałam za pomocą farb akrylowych. Zaletą farbek jest to, że żółta na niebieskim tle nadal pozostaje żółtą – mgiełka okazałaby się zielona. Ogrom kolorów i odcieni pozwala dobrać te, które idealnie pasują do zdjęcia – u mnie to niebieski, żółty, biały. Na koniec – chlapnięcia białą farbką wodną. Włala. A od jutra powrót do pracy na 5 biegu :(


 Produkty wykorzystane do wykonania powyższych projektów (kliknij w nazwę lub w obrazek, by przenieść się na stronę produktu):
  Papier 30x30 - Travel/seaside - Chillout - Color Hills  Farba akrylowa 59ml - Banana Yellow  Farba akrylowa  Dabber Lights - Farbka akrylowa z dozownikiem - Aqua (29 ml)     Farba akwarelowa Ecoline - white 30ml - ekolina    promienie TECs-003 radial  indeks   Badziki - Naval Treaty - UHK     Maska - Plaster miodu - Latarnia Morska     indeks  Zestaw papierów 30x30 - I Love Summer - GOscrap 

8 komentarzy:

Katlus pisze...

suuuper wakacyjna praca:)

Smile_Art pisze...

bardzo mi się podoba Twoj scrap!zachwycam się takze zdjeciem ;)

Inka pisze...

jakie ciekawe dodatki! piasek w buteleczce? wszystko tu wzrok przykuwa :)

CarmenAlice pisze...

genialne LO, ja też chcę nad morze!

Ewelina pisze...

och jak dobrze że poddałaś sie potrzebie :)

Mała Sowa pisze...

Niby wszystko "chlapnięte" ot tak, spontanicznie, ale żadnych niedociągnięć, perfekcja i przemyślenie całości na pewno jest! Piękny manikir:)

Galaxia pisze...

Doskonale Cię rozumiem! Ale w natłoku pracy, czasem warto odsapnąć i zrelaksować się przy LO :)Praca nie zając :P
Scrap jest rewelacyjny, idealna oprawa wakacyjnej fotki :)

Ania pisze...

Rewelacyjne LO!!! A zdjęcie... ta błogość, radość, odpoczynek, ...hmmm... już tęsknię do wakacji, które dopiero za rok

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...