wtorek, 9 kwietnia 2013

Album lotniczy

Raz na dwa lata wyruszam przez pół Polski na pokazy lotnicze "Air Show". Z tych wyjazdów mam mnóstwo zdjęć, do których postanowiłam zrobić album. Sam pomysł chodził za mną już od dawna. Okładka to praca do mapki na blogu GOscrap. Dla mnie idealna do wykonania albumu. Papiery to GOscrap- kolekcja street art i kontrastowy papier z kolekcji retro chillout, który świetnie "wydobywa" fotografię. Zdjęcie okleiłam folią i zrobiłam do niego ramkę "3d", jest ciekawiej, a fotografia jest zabezpieczona. Ozdobą albumu są stemplowania i kilka chlapnięć. W miejsce journalingu z mapki - daty ostatnich pokazów. Mam nadzieję, że album będzie się zapełniał zdjęciami z kolejnych.
12 komentarzy:

OriBella pisze...

O noł, o szok, ja też, ja też:))) co dwa lata wyruszam przez pół Polski na pokazy lotnicze Air Show:))) I też mnóstwo zdjęc mam, jeszcze nie "opanowanych" (bo kategorycznie za dużo ich jest;) Ale przez Twoją wspaniałą inspirację mam ochotę " z nimi" powalczyc:) Tobie wyszło idealnie:)

Malgodia pisze...

Album jest świetny!!! :)

iluszka pisze...

Genialny :)

Chimera pisze...

Świetny jest, jego klimat bardzo mi się podoba :)

Francesca i jej wolna chwilka pisze...

Kapitalny album. Piękne są podniebne akrobacje.

mośtynka pisze...

I to się nazywa czadowe oprawianie zdjęć !

werciakol pisze...

Nonono.. o to Cię nie podejrzewałam:D Fajny ten album:) Ja znowu zloty ciężarówek mam w swoim kalendarzu;)

siwka pisze...

lubię te Twoje prace, szczególnie, że są takie uporządkowane, a pełne wyobraźni, mi to tam średnio wychodzi;); a ten stempel z tekstem w tle- piękny!

magda pisze...

Ale fajnie :) Mój album się zapełnia, a zdjęć rzeczywiście jest za dużo ;) Ale fajnie tak powspominać, choć nic nie zastąpi oglądania na żywo!

magda pisze...

A ja bym Cię nie podejrzewała o to ;)

Moniś-ka pisze...

Odlotowy album:) Świetny, kolorystyka cudna:)
Pozdrawiam.

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Pierwsza strona zapowiada się ciekawie :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...