niedziela, 10 stycznia 2016

Świąteczne migawki

Czas się powoli pożegnać ze świątecznym nastrojem. Zwykle po Świętach wywołuję zdjęcia, uzupełniam nimi albumy i grudniownik. W tym roku mam zamiar zrobić kilka minialbumów świątecznych, dla siebie i w prezencie dla moich dzielnych piernikowych pomagaczy :) Czas przedświąteczny, czyli najprzyjemniejszy moment wyczekiwania, minął szybko, będzie mi go brakowało aż do następnego razu...

PIERNICZKI


KUCHNIA I SMAKOŁYKI


Dla ciekawych:  szklane mieszadełka do napojów English Home, filcowe pierniczki Basia Gutt, łopatka silikonowa z pierniczkiem Tesco, lampki zewnętrzne lizaki Jysk, podstawka pod koślawe pop cakes Empik :)

ŚWIĄTECZNIE


Dla ciekawych:
Drewniane muchomorki Tiger, światełka muchomorki odkupione od blogowej koleżanki, podkładki ze świątecznymi napisami - market Real, kupione w wakacje poniżej 2 zł, drewniane gwiazdki i kalendarz Pepco, metalowe paterki i serwetniki H&M.

Co jeszcze?
Choinka każdego roku jest trochę inna. Wieszam na niej to, co kupiłam oraz dekoracje, jakie dostałam i jakie sama robię. Są na niej drewniane łyżwy (English Home) i drewniane figurki, pierwsze, jakie pojawiły się w sklepie chyba z 10 lat temu, filcowe, papierowe i dekupażowe bombki, szklane śnieżynki, lizaki, muchomorki (czekam wciąż jeszcze na bombki - muchomorki, na razie nie udało mi się ich dostać). Na górze gwiazdka z czapką i szalikiem :) Udało mi się też kupić, a raczej upolować kilka rarytasów, np. dużego konika na biegunach (i nie zapłacić za to wszystko majątku). Pozdrawiam :)

4 komentarze:

ewinka Nowa pisze...

Pyszne zdjęcia ;-))) Ja jeszcze nigdy nie piekłam pierniczków ,czas to zmienić :-) Pierniki uwielbiam i piekę przez cały rok a tu boję się,że za szybko znikną i trzeba będzie piec od nowa ;-)))

Malgodia pisze...

Piękne pamiątki :)

Ala M. pisze...

ale pięknie u Ciebie :)

magda pisze...

Ewinko, pierniczki chyba najlepiej smakują przed Świętami i długo po, ale to w Święta dobrze jest mieć je blisko i się napatrzeć ;) Dziękuję Wam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...