niedziela, 27 grudnia 2015

Świąteczne dekoracje

Dzień dobry po Świętach! Czas przed nimi był mocno zabiegany, pozwólcie więc, że właśnie dzisiaj złożę Wam takie oto życzenia: Niech świąteczny nastrój trwa cały rok, a magia Świąt Bożego Narodzenia niech zostanie z nami jeszcze przez wiele dni :)

Dzisiaj świąteczny wianek, czyli duża dawka radości i koloru. Styropianowy wianek i postać-renifer zostały pomalowane farbą akrylową. Ten kolor uzyskacie po zmieszaniu trzech kolorów – turkusowej, zielonej i białej


Mój ulubieniec - renifer, zyskał ciepłe ubranko - ocieplacze na kopytka oraz szalik z filcu, do kompletu powstały również nauszniki – tutaj wykorzystałam paski filcu i pomponiki.Bazę kompozycji na wianku stanowi kokarda z filcu, a uzupełniają ją lukrowane pierniki, słodkie laski z drucików oraz owoce ostrokrzewu. Za pomocą dziurkacza wycięłam z pianki liście ostrokrzewu, które ozdobiłam zieloną farbą 3D. Dziurkacz śmiało radzi sobie z pianką.

Na koniec jeszcze świąteczne drzewko. Styropianowy stożek okleiłam wcześniej powycinanymi gałązkami ostrokrzewu – do ich wykonania potrzebny jest dziurkacz 7,5cm i arkusz papieru, tutaj: kolekcja Christmas Time. Efekt śniegu uzyskamy dzięki białej farbie akrylowej, którą paćkamy naszą choinkę. W roli świątecznych zawieszek idealnie sprawdzą się naklejki.
Wszystkie produkty to firma dpCraft, odnośniki zaprowadzą Was do konkretnych produktów. Pozdrawiam ciepło i bardzo, bardzo dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie miłe słowa :)

2 komentarze:

Amlai pisze...

Świetne dekoracje :) Renifer wymiata :-D

Paulina scraPINA pisze...

Wow! Tyle kolorowych, radosnych i pomysłowych dekoracji! Wianuszek jest świetny a reniferek i jego zimowy komplecie pozwalają!
I ja składam Ci zyczenia, duuużo zdrowka, radości i spokoju na ten zbliżający się wielkimi krokami rok! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...