poniedziałek, 28 września 2015

Kartki z fortografią na specjalne okazje / blejtram

Dzień dobry.
W naszym życiu zdarzają się szczególne okazje, które chcemy w wyjątkowy sposób uczcić, nadać im specjalnego znaczenia, docenić czyjeś starania. Dobrym pomysłem jest sprawienie niespodzianki w postaci karty lub obrazka na blejtramie, które upamiętniają ten moment.

Jaka okazja?

Okazji może być wiele - urodziny szefa, gdy wręczamy prezent od całej załogi, "urodziny" jednostki organizacyjnej - gminy, podziękowanie dla przyjaciół za to, że są.

Poniżej prezentuję kartki w większym formacie oraz obrazki na blejtramie.

Dlaczego obrazek na blejtramie?

Taki obraz to więcej niż kartka, stwarza - ograniczone jedynie przestrzenią - ogromne pole do popisu. Jest w całości dedykowany osobie (osobom), do której (których) trafia, umożliwia wykorzystanie większej ilości dodatków, materiałów, mediów (preparatów, dających ten niepowtarzalny efekt pięknego tła i wykończenia). Jest również większego formatu niż tradycyjna kartka (zwykle 20x30 cm).


Na blejtramach, których zdjęcia są poniżej, każdy z elementów jest dopracowany i nieprzypadkowy. Mamy tutaj podsumowanie 40 lat wspólnego życia, wraz z symbolami, które budzą skojarzenia, nowoczesny w formie blejtram dla nowożeńców, obrazek w barwach jesieni z okazji październikowego ślubu, blejtram z okazji rocznicy ślubu dla małżeństwa, lubiącego wspólne podróże.


Prezentowane prace można zobaczyć w pełnej krasie, klikając w poniższe linki:
ZDJĘCIE 1 KARTKI: jubileusz gminy, 60 urodziny szefa, dla przełożonego, dla przyjaciół
ZDJĘCIE 2 BLEJTAM: rocznica ślubu (nasze dni), prezent ślubny (well, helo), prezent ślubny (m&m), rocznica ślubu (podróżniczy)

WIĘCEJ I DUŻO WIĘCEJ NA FACEBOOKU (KLIK) (KLIK) oraz w zakładce "KARTKA ZE ZDJĘCIEM" (KLIK) lub BLEJTRAM (KLIK).

1 komentarz:

ewinka Nowa pisze...

Pięknie dopracowane tła ,niesamowity efekt dają :-)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...