niedziela, 15 lutego 2015

Domek w lesie

Dzień dobry :) Dzisiaj zapraszam do obejrzenia domku w lesie. Jeszcze niedawno stał sobie lekko przyprószony śniegiem, aż tu nagle nastała prawdziwa śnieżna zima i posypała białym puchem. Skorzystałam z krótkiej przerwy w śnieżycy i zrobiłam kilka zdjęć...
Tekturowy domek I Kropki okleiłam papierem GOscrap we wzór cegieł. Piękny, prawda? W okna wstawiłam szybki, które - za pomocą odpowiedniego tuszu - ozdobiłam wzorem śnieżynek, w końcu jest mroźno. W oknach są firanki, w środku ciepło od kominka, a pod dom właśnie nadjechał samochód z choinką, nieopatrznie pozostawiony z otwartym dachem... Zima, proszę państwa :)
Dziękuję Marcie za gościnę w I Kropce :)
15 komentarzy:

GosiaMachynia pisze...

Wow ale cudowny !!! Gratulują absolutnie fantastyczne detale super !!!

Mała Sowa pisze...

Cudny! I coś mi przypomina:)

Malgodia pisze...

Jest uroczy, a firaneczki cudne :)

Matilde pisze...

O rety! Przecudnie wygląda! Jak zaczarowany :) A ten śnieg to sztuczny jest?.... Bo sprawia wrażenie prawdziwego... Majstersztyk!

Carmen pisze...

Jejuniu - toż to bajka,domek prawdziwy z szybami zmrożonymi,firanki w oknach.....ach - cuda niewidy wkoło!Niesamowicie piękna praca.

Ania pisze...

Jest niesamowity! Jak dom mojej Babci, nawet kolor ścian ma taki sam i firanki w oknach podobne :) Pięknie wykończyłaś detale!

magda pisze...

Dziękuję. Wszelkie podobieństwa przypadkowe, ale całkiem przyjemne :) Firanki prawdziwe, śnieg sztuczny, śnieżynki "namalowane", samochód nie na chodzie. Ehh...

Ilona Konarczak pisze...

Cudo, cudo, cudo!!! Autko też niczego sobie ;)

Katlus pisze...

Wow! toż to cudo zapiera dech!

Boei pisze...

Piękny! Jak z bajki :)

Handmade By Doris pisze...

Jestem zachwycona!!!

Justyna Jasperse pisze...

Wooooouw! Cudny!!! :-)

Do KaeM pisze...

Wspaniały!!

Dobra pisze...

Cudeńko.

maj. pisze...

Ach, cuuuudny!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...