sobota, 6 lipca 2013

Noc

Pora na moje mocno spóźnione czerwcowe ATC.  Tym razem było bardzo nietypowo, bo propozycją był łańcuszek, w którym każdy podawał własny temat. Po szczegóły zapraszam na blog
Mój temat to "Noc" - czas, gdy to, co pozornie niewidoczne dla oczu, zyskuje nowy wymiar. Dźwięki są bardziej intensywne, zmysły wyostrzone, a to, co wydaje się jednorodne - wcale takie nie jest. Po chwili dostrzeżemy na nowo kształty, barwy - tajemnicze, budzące ciekawość i chęć spojrzenia z bliska, z jednoczesną obawą, co tak naprawdę uda nam się odkryć. Noc to tajemnica, a moje ATC oddaje wielość jej barw i faktur. Ukryłam tu sporo mediów, co widać najbardziej pod kątem - ATC mieni się i błyszczy. Jest i nocny "gość".
10 komentarzy:

katslittlepassion pisze...

łaaaa super!!! :) pięknie się błyszczy, a czarownica urocza :D

Smile_Art pisze...

Rewelacyjne! Tak bardzo mi się podoba! :)

Karmeleiro pisze...

Twoja noc migocze tysiącem gwiazd, cudownie.

Iwona create pisze...

Suuuper! a Twoje nocne ATCiaczki przypomniały mi niemiecką (właściwie "enerdowską) bajkę Piaskowy dziadek. Dziadek na zakończenie bajki rozsypywał z worka srebrny pył, podobny jest na Twoich ATC :)))

Inka pisze...

czekam na tego nocnego gościa- czy raczej gościówę! moje sowy i zieleniny polecą jutro do Ciebie, chciałam zauważyć, że tradycyjnie już prowadząca zabawę przyciąga Papierowy Pokój, a może na odwrót? hhehe!

magda pisze...

Zgadza się - i dobrze mi z tym :)

Katlus pisze...

wow! ale super, rewelacyjne, wypasione:)

DOBROSŁAWA pisze...

Magiczna noc .

Ina Leff pisze...

Piękna noc, cudowny Księżyc ;)

Carmen Krystyna pisze...

Przepiękna noc,nie chce się spać mimo gościa na miotle-zostanę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...